Hakkımızda

2000’li yılların başında girdiğimiz bu yola bugün hala emin adımlarla ilerlememizin sebebi ürettiğimiz ve aynı zamanda servis ettiğimiz kaliteli ürünlerimizdir.

Her şeyden önce insan sağlığına önem veren ve doğa ile barışık bir firmayız. Bünyesinde onlarca çalışanı ile her zaman hedeflerinin üzerine çıkan ve çok kapsamlı insan hayatını kolaylaştıracak dallarla ilgilenen işini severek yapan ve ekip çalışmasına sonuna kadar destek verip bir arada tutan bir firma olmanın gururuyla birlikte endüstriyel ürünler, taşına bilir ağaç ev, bungalov yapılar imal edip ve satışı uluslararası para transferi ve kargo gibi potansiyeli hep var olmakta olan sektörlerle aynı bünye altında tek şirket olmanın gururunu hem yaşıyoruz hem de taşıyoruz. Yurt içi faaliyetlerimizde Türkiye’nin 81 ilinde gerek tur organizasyonları ile gerek şehir merkezlerinde iş imkanı ile öz yurdumuza ve yurdumuzun insanına destek vermekte kararlıyız emin adımlarla senelerdir bu yolda ilerliyoruz. Doğa ile ilgili projeleri destekliyor ve bununla ilgili her gün yeni projeler hayata sunmaya çalışıyoruz. İstanbul Maltepe de başlayan Endüstriyel ve Doğal ürünler, pazarlama satış danışmanlığı projemize, Ankara Yenimahalle de bulunan ve daha önce pazarlama ve satışla alakalı çalışan bir firmayı devralarak Ankara ofisimiz 01 Ekim 2023 itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Merkez ofisimiz İstanbul/Maltepe, endüstriyel ürünler üretim yerimiz İstanbul/Ümraniye, taşına bilir ağaç ev bungalov üretim yerimiz Sivas Merkezdir. Ofislerimiz ve üretim yerlerimizden bir çok insana iş ve önemli derece de tecrübe imkanı sunuyoruz beraberinde sunduğumuz şartlar bünyesinde biz çalışanlarımız arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin insanların haklarına ve şartlarına saygı duyuyoruz. Gerek ürünlerinin kalitesiyle gerek geçmişten günümüze güler yüzlü çalışma azmi ve profesyonel ekipleriyle DORA GROUP bir TÜRKİYE Markasıdır.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Endüstriyel ürünler İsteğe özel ağaç ev Bungalov üretim ve Satışı
Uluslararası Kargo ve Para Transferi Ayrı ayrı ofislerimiz de çok yönlü hizmet kalitesi sunmaya devam ediyoruz. Doğa ile barışık çevreci ve hep ilerisini düşünen geleceğine önem verip yatırım yapan bir firmayız.

Misyonumuz

Ürün kalitesine önem veren fahiş fiyatlardan uzak olan ve her şeyden
önemlisi insan sağlığına ön planda tutan ve bünyesinde onlarca
çalışanıyla güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz.

20
+

Yılı Geçen Tecrübe

100
+

Tamamlanan Proje

30
+

Çalışanımız

40
+

Belge ve Sertifika